SEVGİLİ ANNELER VE ANNE ADAYLARI,SAYGIDEĞER BÜYÜKLER VE DEĞERLİ ÇOCUKLAR!


http://www.gidaraporu.com/tayyibler_g.htm yazımızda da belirttiğimiz gibi; Lütfen 15 Ekim-10 Kasım ve 10 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında domates; 15 Kasım-15 Mayıs arasında patlıcan ve 1 Kasım-15 Mayıs tarihleri arasında da kabak, salatalık, domates, patlıcan, biber, kabak, çilek vs gibi yaz SEBZE ve MEYVELERİ yemeyiniz, çocuklarınıza yedirmeyiniz. Çünkü bu tarihler arasında satın alacağınız bu gıdaların hiçbiri doğal ortamlarda, tarlalarda, güneş ışığında ve doğal gübrelerle yetiştirilmiyorlar.

Genetik yapısı ile oynanmış tohumlarla,

Hızlı büyümesi için aşırı miktarda kullanılan hormonlarla,

Böceklerden korunmak için kullanılan tarım ilaçlarıyla,

yetiştirilen bu ürünler, çabuk bozulmasın, raftaki ömrü uzun olsun diye de erkenden

toplanıp sandıklanıyor ve size sunuluyor. Vitamin ve mineralleri de eksilmiş olarak sizlere sunulmaktadırlar.

Tüm bu doğal olmayan koşullarda yetişen sebze ve meyveler kanser riskini artırmaktadır. İşin en acı tarafı hamile bir anne doğal olmayan, sera ürünü bu meyve ve sebzeleri yediği zaman beraberlerinde aldığı bu hormonlar ve tarım ilaçları doğrudan anne karnındaki bebeğine de geçebilmektedir. Yine emziren annelerden, anne sütü ile bu tarım ilaçlarının bebeğine de geçtiği bir çok bilimsel araştırmalarda gösterilmiştir.

Hem kansorejen hem de pahalı olan bu meyve ve sebzeler yerine kışın veya ya
zın doğal şartlarda yetişen ve vitamin ve mineral bakımdan zengin olan ıspanak, pırasa, karnıbahar, lahana, kereviz, yerelması, elma, nar, ayva, portakal, mandalina gibi kış sebze ve meyveleri; üzüm, kayısı, armut, karpuz, kavun, bamya, bakla, fasulye gibi yaz sebze ve meyveleri tercih ediniz. Bu şekilde hem sağlıklı olursunuz hem de kanserden korunmuş olursunuz.

GİMDES olarak sizleri kanserden ve sağlıksız yaşam tarzından korumak istiyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir