Helal Yaşam Rehberi

RADYO GIMDES

HANIMLAR KURULU

ÇALIŞMA AMAÇLARI
-GİMDES Derneği’nin amaçları doğrultusunda ,yapılan çalışmalar da Hanımlara yönelik bilgilendirme toplantıları,seminer ve konferans çalışmaları , proje uygulamaları ,sosyal ve kültürel etkinlikler(Kermes,kahvaltı,gezi.vb.) planlayan ve gerçekleştiren toplumun her kesimindeki hanımlardan oluşan kuruldur.
GİMDES HANIMLAR KURULU
Tüketim alışkanlıkları ile ilgili yapılan araştırmalarda özellikle ev hanımlarının oynadığı rol dikkate alındığında gıda ve ihtiyaç maddeleri konusundaki tüketim eğilimini hanımların şekillendirdiği görülür.Bir taraftan ‘’Tükettikçe Tüket’’mantığıyla yönlendirilmeye çalışılan, diğer taraftan ‘’İsraf Etmeyin’’diyen bir değerler sisteminin parçası olduğu halde, uygulamada zorlanan insanlar kendi kontrol sistemlerini bu tüketim piyasasında, piyasanın şartları ile şekillendirmektedirler.
Gıda, ihtiyaç maddeleri ,kozmetik tüketiminin birinci öğesi olan kadınlara ulaşmak için ‘’GİMDES HANIMLAR KURULU ‘’ çalışmalarına 2009 yılında başlamıştır.

HANIMLAR  KURULU  ÜYE LİSTESİ

No AD  SOYAD
1  Birgül    ARSLAN
2 Arzu  ÇAKIR
3 Derya  ÖZGÜR ÖZTÜRK
4 Saliha ÜNAL
5 Neslihan  LATİFOĞLU
6 Melek  SEYFİOĞLU
7 F.Füsun  MENTEŞ

2 yorumlar to HANIMLAR KURULU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.