Helal Yaşam Rehberi

RADYO GIMDES

EĞER MÜMİNSEN KORKMA,YILMA! İSRAİL VE DESTEKÇİLERİ KAYBEDECEK ALLAH’IN İZNİ İLE

Dr. Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

Filistin topraklarına yönelen vahşetin giderek derinleştiğini, hastanelerin, okulların ve ibadet yerlerinin bombalanmasına Batılı ülkelerin ve diğer dünya ülkelerinin sessizliğinin Gazze’deki ateşi büyüttüğünü görüyoruz.

Gazze’deki Filistinlilerin yurtlarından göç etmeye zorlanmasının kabul edilemez olduğunu, hem barışın sağlanması hem bir an önce Gazze’ye insani yardım ve sağlık hizmetlerinin ulaştırılması hem de kesin çözümün doğü Kudüs merkezli Filistin devletinin kurulması için her türlü gayreti ortaya koymaya müminler için, mumin olmanın olmazsa olmazıdır.

Zulümle âbâd olunmaz. Çocukları, kadınları, sivilleri katlederek; hastaneleri, okulları, camileri, kiliseleri bombalayarak güvenliğin sağlanamayacağı açıktır. İsrail yönetimi, hatadan geri dönmek, devlet aklıyla hareket etmek yerine, bölge dışı aktörlerin başta ABD, İngiltere, Fransa ve Almanyanın apar topar gelerek, üstelik kara, hava ve deniz silahları ile de İsrailin yanında yer almaları adeta, Hak ile batıl, İman ile küfür tablosunu ortaya koymaktadır. Bu tabloda görebildiğimiz gibi İsrail bir terör örgütü gibi davranmaktadır. Batılı ülkelerin teşvik ettiği, Batılı medya kuruluşlarının adeta meşrulaştırma yarışına girdiği bu cinnet furyasından bölgemizin bir an önce kurtarılması gerekmektedir. Başta tüm İslam ülkeleri ve halkları olmak üzere, tüm dünya devletleri ve uluslararası kuruluşları, bir an önce Gazze’de insani ateşkesin tesisine yönelik girişimlere samimiyetle destek olmaya davet ediyoruz. operasyonlarını derhal durdurması çağrımızı yapmamızın olmazsa olmamız durumunda olduğunu bütün dünyaya ilan etmeliyiz.

Bütün müslüman halklar olarak bu gün için en büyük ve en etkili silahımız ekonomilerini felc edebilecek kıyamete kadar boykot harektimizi azimli ve sürdürebilir tarzda yürütmemiz.

Toplu protestolarımızı caddelerde, meydanlarda ve medyanın her çesidinde devam ettirmemiz

“Müslümanların, Yahudilerin, Hristiyanların ve bu topraklarda yaşayan herkesin emniyetini garanti edecek yeni mekanizmaların kurulmasıyla bölgemizin kalıcı istikrara kavuşacağına inanıyoruz.

Helal ve Sağlıklı ürünleri arayan kardeşlerimizi HALAL DUNYA MARKETLERİMİZ’e davet ediyoruz

Tüm GİMDES Helal Ve Tayyib Sertifikalı Firmalarımızı görmek isterseniz TIKLAYINIZ…. GİMDES HELAL VE TAYYİB SERTİFİKALI FİRMALARIMIZ

Tüm GİMDES Helal Ve Tayyib Sertifikalı Ürünleri satın almak isterseniz TIKLAYINIZ SERTİFİKALI ÜRÜNLER İÇİN HDM MARKET ŞUBELERİMİZ

ONLİNE HALAL DUNYA MARKETİMİZ’den GİMDES Helal Ve Tayyib Sertifikalı Ürünleri satın almak isterseniz TIKLAYINIZ SERTİFİKALI ÜRÜNLER İÇİN ONLİNE HDM MARKET ŞUBEMİZ GİMDES ONAYLI HALAL DUNYA ONLİNE MARKET EĞER MÜMİNSEN KORKMA,YILMA! İSRAİL VE DESTEKÇİLERİ KAYBEDECEK ALLAH’IN İZNİ İLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.